O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

Obserwuj naTemat.pl na Instagramie. Codzienne nowe zdjęcia i InstaStory w zupełnie innej formie niż tutaj

Zapraszamy na naTemat.pl na Instagramie. Fot. MIH83 / CC BY-SA / Wikimedia Commons
Czytacie nas na stronie głównej, trafiacie do nas przez wyszukiwarkę Google, bardzo często wpadacie przez linki z Facebooka, a niektórzy czytają nas z Twittera. Dziś chcemy zaprosić Was na naszego Instagrama, gdzie planujemy komunikować się zdecydowanie szerzej i w nieco inny sposób.

naTemat.pl każdego miesiąca czyta ponad 6 mln unikalnych użytkowników. Na Facebooku jest Was ponad 350 tysięcy, na Twitterze niecałe 60 tysięcy. To kosmiczne liczby, z których jesteśmy dumni. Każdy z kanałów jest nieco inny, lądują tam inne treści w innej formie.

Teraz chcielibyśmy, żebyście dołączyli do nas także na Intagramie, gdzie planujemy serwować Wam newsy w zupełnie nowym wymiarze. Oczywiście, będą zdjęcia z krótkimi (i dłuższymi) opisami artykułów. Docelowo jednak chcemy robić dla Was tam dużo InstaStory. Tak byście w luźnej formie, dostosowanej do dzisiejszych czasów i trendów, mogli dowiedzieć, co w trawie (i Polsce oraz świecie) piszczy.

Wpadnijcie na nasz profil na Instagramie i zostańcie jednym z obserwatorów. Gwarantujemy, że będzie warto i inaczej niż do tej pory.

Obserwuj nas na Instagramie. Codziennie nowe Instastory! Czytaj więcej

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...