O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

Pokaż swoją "zdradziecką, komunistyczną mordę". Tworzymy wielki kolaż dla prezesa PiS [AKCJA]

Pokaż swoją "zdradziecką mordę". Pomóż nam pokazać prezesowi PiS, jak wielu nas jest. UWAGA: Zdjęcie (na razie) ilustracyjne.
Pokaż swoją "zdradziecką mordę". Pomóż nam pokazać prezesowi PiS, jak wielu nas jest. UWAGA: Zdjęcie (na razie) ilustracyjne.
Wszyscy już słyszeliśmy te słowa. Prezes PiS kilka dni temu nie wytrzymał i powiedział, co o nas wszystkich sądzi. Nie łudźcie się, jego wypowiedź nie była kierowana tylko do polityków opozycji. On mówił do wszystkich (w tym do was), którzy nie zgadzają się z jego wizją świata. Wy zdradzieckie mordeczki, komuniści, esbecy, zdrajcy, łotry (jak potem dorzucił wiceminister Zieliński)! Pokażcie swoje zdjęcia, na przykład te profilowe z Facebooka. Z waszych fotografii stworzymy wyjątkowy kolaż "zdradzieckich mord". Udział jest bardzo prosty.

– Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego brata. Niszczyliście go! Zabiliście go! Jesteście kanaliami – krzyczał Jarosław Kaczyński z mównicy sejmowej.

Jak się okazuje, zdradzieckich mord, które nie myślą zgodnie z linią prezesa PiS, jest dużo więcej. Zobaczyliśmy to w czwartek w całej Polsce. W Warszawie na Krakowskim Przedmieściu, pod Sejmem, a także w wielu innych miastach Polski. Potężne protesty wstrząsnęły krajem. Już jest nas wielu i nie wątpimy, że jest nas jeszcze więcej.

Dlatego chcemy, żebyście nam pokazali swoje "zdradzieckie mordy". Niech Kaczyński zobaczy, jak wielu Polaków potrafi obrazić w ciągu 22 sekund na mównicy sejmowej. Pamiętajcie, że prezes zna tylko argument siły. Niech więc zobaczy, jak wielu zdrajców go otacza.
Jak to zrobić? Zasada jest bardzo prosta: udostępnijcie nam swoje zdjęcia. Nawet nie musicie ich wysyłać, po prostu wpiszcie się w komentarzach pod tym artykułem. Wtedy pozwolimy sobie wziąć wasze zdjęcia profilowe, a ze wszystkich stworzymy niepowtarzalny kolaż.

Kolaż zostanie opublikowany w portalu naTemat.pl, ale to nie wszystko. Ze swojej strony dopilnujemy, żeby wasze "zdradzieckie mordy" zobaczyli politycy. Ci, którzy mają was za zdrajców.

Wpisując się do komentarzy zgadzasz się na udział w akcji i wykorzystanie swojego zdjęcia profilowego. Żadne dane nie będą przetwarzane ani przez redakcję, ani inne podmioty.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...