O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

Rekord Grupy naTemat. Ponad 6,5 mln użytkowników

Jeśli cały rok, będzie tak dobry jak jego pierwszy miesiąc, już nie możemy się doczekać z jaką wiadomością wrócimy do Was w grudniu. Tylko w styczniu serwisy Grupy naTemat odwiedziło 6,5 mln unikalnych użytkowników. To także rekordowy miesiąc w historii samego naTemat, które może pochwalić się 5,2 mln UU.

Po pierwszym pełnym miesiącu działalności naTemat (marzec 2012) nasze statystyki pokazywały 653 524 unikalnych użytkowników. Od wtedy niemal każdego miesiąca działalności notowaliśmy kolejne wzrosty odwiedzin. Teraz – niemal trzy lata później – udało się nam przebić kolejną magiczną barierę 5 mln użytkowników.

W styczniu 2015 roku naTemat.pl miało dokładnie 5 263 736 UU. To wzrost o ponad 705 proc. w porównaniu do marca 2012 roku!

Ogromnie się cieszymy i bardzo Wam dziękujemy. To dzięki czytelnikom, dla których każdego dnia kilkudziesięcioosobowy zespół naTemat przygotowuje serwis. Sprawdza się wszystko to, w co wierzyliśmy od początku naTemat: świeży, przełomowy design, solidne dziennikarstwo, wyjątkowi blogerzy, reklama natywna.

Grupa naTemat to jednak nie tylko naTemat. To także nasze kolejne serwisy, które otwieraliśmy w ostatnich miesiącach. Magazyn dla rodziców MamaDu.pl, satyryczny ASZdziennik.pl, a także nasze najmłodsze dziecko INNPoland.pl – serwis o biznesie, nauce i innowacjach. Wszystkie cztery serwisy Grupy w styczniu odwiedziło 6,5 mln unikalnych użytkowników.


Styczeń to dla nas także ważny miesiąc nie tylko ze względów wynikowych. Od początku tego roku pracujemy w nowej redakcji (już czwartej), która mieści się w miejscu wyjątkowym, o historii którego możecie przeczytać tutaj.
Dziękujemy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...