O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

15 września startuje nasz nowy serwis dla rodziców Mamadu.pl. Szefową znana blogerka

naTemat.pl razem z Anną Muchą uruchamia nowy serwis. Mamadu.pl będzie inspirującym magazynem dla rodziców, który wystartuje już w najbliższy poniedziałek 15 września.

GLOB360 (spółka wydająca naTemat.pl) oraz Anna Mucha w sierpniu utworzyli wspólną spółkę: Mamadu Sp. z o.o. Jej prezesem został prezes GLOB360 i dyrektor zarządzający naTemat Tomasz Machała.

Teraz możemy już oficjalnie poinformować, że projektem Mamadu.pl będzie zarządzać Anna Kowalczyk – znana blogerka Boska Matka. Anna Kowalczyk to dziennikarka z 10-letnim stażem. Dotychczas była związana z Radiem PIN, wcześniej m.in. Przekrojem i Polskim Radiem, gdzie zajmowała się ekonomią i gospodarką. Do zespołu sprzedaży dołączyła Patrycja Bilewska, która wcześniej kierowała między innymi zespołem sprzedaży regionalnej Ringier Axel Springer Polska w Poznaniu.
Mamadu.pl tworzy także grupa dziennikarzy i blogerów związanych z tematyką rodzicielską. Ponadto – podobnie jak w naTemat – do blogowania na łamach Mamadu zaprosiliśmy grono autorów zewnętrznych. Zarówno tych bardziej, jak i mniej znanych szerszej publiczności. Wśród nich m.in. Agnieszka Graff, Agnieszka Pomaska, Dorota Welman, Anna Dziewit-Meller, Agnieszka Stein, Izabella Łukomska-Pyżalska, Jan Amos Jelinek, Ryszard Żuchowski czy Rafał Madajczak. Poza tym gościnnie będą pojawiać się u nas także inni znani blogerzy: Zimnoblog, Geek Tata, Crust and Dust.

– Mamadu, (Maman doux) po francusku oznacza „czułą mamę”. Mamadu może być też odczytane z angielskiego jako – Mamo zrób! A po polsku chciałabym, żeby oznaczało to wyjątkowy portal, miejsce, gdzie rodzice czują się u siebie, gdzie pojawiają się ważne pytania i mądre odpowiedzi. Chciałabym, żeby w przyszłości było to miejsce również ważne społecznie, poruszające także trudne tematy i pomagające żyć w lepszych warunkach. Chciałabym także żeby to było miejsce które bawi, kształtuje gust, podaje ważne informacje i jest estetycznie wysmakowane... Jednym słowem, żebyśmy byli najlepsi. Najlepsi dla Dzieci i dla Rodziców... - mówiła nam już Anna Mucha.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...