O autorze
O wszystkim, co się dzieje w serwisie. I nie tylko

To idealny koniec roku. Grupa naTemat pobiła swój rekord – 8,2 mln unikalnych użytkowników. Dziękujemy!

Choć do końca 2015 zostało jeszcze kilkanaście godzin, już teraz wiemy, że to nasz kolejny rekordowy rok. Nie tylko samego naTemat.pl, ale – co cieszy jeszcze bardziej – całej Grupy naTemat. A to rozrosła się już do całkiem sporych rozmiarów. Tylko w grudniu nasze serwisy odwiedziło około 8,2 mln unikalnych użytkowników!

O tym, jak duży jest to skok, niech świadczy fakt, że dzisiaj w naTemat.pl w ciągu zaledwie 1,5 dnia jesteśmy w stanie wygenerować wynik, który mieliśmy przez pierwszy cały miesiąc działalności w 2012 roku. Nasze serwisy notują regularne wzrosty, a rok zamknęliśmy rekordowym wynikiem. Łącznie wszystkie strony Grupy naTemat tylko w grudniu 2015 roku odwiedziło około 8,2 mln unikalnych użytkowników. Każdy z nich rok do roku (grudzień 2014-grudzień 2015) zanotował wzrosty, z których jesteśmy naprawdę dumni.

naTemat – 5,6 mln UU - wzrost o 48%

INNPoland.pl – 590 tys. UU – wzrost o 396%

MamaDu.pl – 820 tys. UU – wzrost o 307%

ASZdziennik.pl - 1,2 mln UU – wzrost o 238%

To fantastyczny wynik, za który dziękujemy przede wszystkim Wam! Tego wszystkiego nie byłoby dzięki czytelnikom każdego z naszych serwisów. Każdy z nich jest inny, ale każdy równie wymagający, o czym przekonujemy się każdego dnia. Dlatego też każdego dnia staramy dostarczać się Wam najlepsze, najszybsze i najbardziej angażujące historie na każdy temat. Tak, by nasza Grupa była jedną wielką kawiarnią, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w 2016 roku. Żeby nadchodzący rok był jeszcze lepszy niż poprzedni!

PS. W redakcji od niedawna mamy dzwonek, którym dzwonimy przy mniejszych i większych sukcesach. Mamy nadzieję, że w 2016 roku wspólnie z Wami będziemy mogli dzwonić wyjątkowo często.
Trwa ładowanie komentarzy...